Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Heksimus“
Daugiau apie įmonę »

IT PASLAUGŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Heksimus“

Vertės pasiūlymas:

kviečiame Jus į profesionalią, vienas kitą palaikančią komandą. Esame sąžiningi bei nuoširdūs; vykdome savo pažadus, rūpinamės darbuotojų karjera bei užtikriname šilto bendravimo, pasitikėjimo atmosferą. Siūlome patogiai įrengtą biurą, puikias darbo priemones, sąžiningai mokamą atlyginimą ir finansinės motyvacijos priemones, dalyvavimą seminaruose, konferencijose. Manome, kad sprendimų laisvė, savarankiškas darbo laiko planavimas – dar viena puiki priežastis pritaikyti turimus įgūdžius pas mus.
Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV), o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys:

puikiai perimti žinias apie parduodamus produktus bei teikiamas paslaugas, aptarnauti įmonės klientus ir nuolat rūpintis naujų klientų paieška; aktyviai parduoti IT paslaugas bei produktus, nuolat palaikyti partnerystės ryšius su mūsų partneriais, tiekėjais ir gamintojais.

Tikimės, kad:

turite sėkmingos pardavimų darbo patirties IT paslaugų pardavimo srityje, o galbūt – šios srities išsilavinimą ar bent jau labai gerai išmanote IT; esate puikus derybininkas ir pozityviai nusiteikęs žmogus; norite ir gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje; gebate susikalbėti bei rašyti anglų kalba (rusų kalbos žinios taip pat būtų privalumas); net neabejojame, kad turite vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Heksimus“

UAB „Heksimus“

UAB „Heksimus“ ¬– tai jaunų profesionalų komanda, kurios veiklos filosofija – malonu dirbti. Įmonė daugiau nei dešimtmetį teikia kokybiškas IT paslaugas geriausiomis kainomis, kiekvieną savo klientą vertindama kaip ilgalaikį verslo partnerį; be to, įmonė investuoja į savo darbuotojus, kurie su malonumu klientams kuria paslaugas.

Didžiausia vertybė – žinojimas, jog vienintelis būdas tapti patikimais IT partneriais yra kokybiškų paslaugų teikimas, nuolatinis darbuotojų žinių gilinimas, lankstumas ir ypatingas dėmesys klientams. O svarbiausia – malonus bendravimas.
Daugiau apie kompaniją:
Šiuo metu įmonė plečiasi, todėl į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:

Panašūs skelbimai: