Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Scoding“

IT Projektų Vadovas (Project manager)

1400-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Scoding“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su ilgalaikiais, Lietuvos rinkos bei užsienio klientais.
  • Atlikti organizacinę projektų vykdymo bei užduočių skirstymo veiklą.
  • Planuoti projektų vykdymo prioritetus bei darbų atlikimo terminus.
  • Darbas su pirmaujančiais rinkos įrankiais, tokiais kaip JIRA, ir metodikų, tokių kaip SCRUM / AGILE, naudojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • 3+ m. patirtis dirbant projektų vadovu/e.
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu bei žodžiu.
  • Gebėjimas suprasti bei prisitaikyti prie kliento poreikių.
  • Puikūs laiko planavimo bei darbų paskirstymo įgūdžiai.
  • Punktualumas bei atsakingumas.
  • Puikūs komunikacijos įgūdžiai bei gebėjimas bendrauti su skirtingų charakterių žmonėmis.

Įmonė siūlo

  • Darbą su įdomiais tarptautiniais projektais.
  • Galimybę dirbti motyvuotoje bei ambicijų pilnoje komandoje.
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus bei įvairius kitus mokymus.
  • Proporcingai kylantį atlyginimą pagal išsikeltus tikslus ir jų progresą.
  • Komandinius įgūdžius formuojančią bei smagią veiklą ne darbo metu.
  • Komfortabilias darbo aplinkos sąlygas.

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. į rankas

Mes – jauna ir ambicinga įmonė, teikiame aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Mes netikime "korporacinės" įmonės struktūra. Problemas sprendžiame tiesiogiai, be jokių tarpininkų ar kitų tarpinių grandžių.
informacija apie UAB „Scoding“
1620 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1191 €
25% uždirba 1191-1509 €
25% uždirba 1509-2151 €
25% uždirba nuo 2151 €