Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

IT SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome IT administratoriaus, kuris širdyje tikras informatikas, bet gali bendrauti tiek su kompiuteriais, bet ir su vartotojais - nebijo iššūkių, turi idėjų ir gali greitai mokytis.

Reikalavimai darbuotojui

Mums tinki, jei tu:

  • Turi patirties dirbant su Microsoft Windows ir Active Directory infrastruktūra (Linux žinios – privalumas);
  • Turi Microsoft Office paketo palaikymo, e-pašto klientų administravimo patirties, gali savarankiškai diagnozuoti ir spręsti problemas;
  • Turi pagrindinių kompiuterių tinklų žinių (LAN, DHCP ar DNS tau ne keiksmažodžiai);
  • Gali diagnozuoti programinės įrangos, kompiuterių bei periferinės įrangos gedimus;
  • Gebi bendrauti su IT vartotojais ir rasti sprendimą net jei jie „nieko nesupranta“;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (galimos trumpalaikės komandiruotės).

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą lyderiaujančioje, stabilioje kompanijoje;
  • Galimybę mokytis, tobulėti ir aktyviai formuoti kompanijos IT;
  • Visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.