Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Devoro“

IT specialistas

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Devoro“

Darbo aprašymas

Tai darbas pažengusiems IT specialistams, galintiems greitai ir efektyviai spręsti IT problemas, padėti klientams visais IT klausimais, administruoti sistemas ir vartotojus. Komandinis darbas, užduočių prioritetų nustatymas, užduočių tęstinumo užtikrinimas

Pareigos:
  • Problemų sprendimas
  • Sistemos administravimas
  • Aptarnavimo stalo administravimas
  • Programinės įrangos priežiūra
  • Kompiuterių priežiūra

Daugiau informacijos:

Reikalavimai

Privalomi įgūdžiai:
  • Active Directory išmanymas
  • Windows serverio administravimas
  • „Windows 10/11“ darbalaukio administravimas
  • Grupės politikos išmanymas
  • Office 365 ir/ar Exchange serverio patirtis
  • Užduočių prioritetų nustatymas ir užduočių tęstinumo užtikrinimas

Pridėtinės vertės įgūdžiai:
  • Azure žinios
  • Microsoft nuomininkų kūrimas ir administravimas
  • MDM išmanymas
  • Unix tipo sistemų išmanymas

Įmonės pasiūlymai

  • Darbas derinamas nuotoliniu būdu
  • Nuotolinis trikčių šalinimas
– Galite bendrauti su įvairių verslų ir sričių profesionalais
  • Įmonė naudoja modernias sistemas ir programinę įrangą: Microsoft Azure, Microsoft 365, Odoo, 3CX, Proxmox ir kt.
  • Apdovanojimai už darbo lūkesčių viršijimą

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

Pagrindinė mūsų komanda yra jauna, ambicinga ir pasirengusi dėti visas pastangas, kad savo klientams pateiktų aukščiausios klasės IT sprendimus.
Esame motyvuoti sukurti ilgalaikį ryšį su visais savo klientais ir partneriais. Labai svarbu sukurti pridėtinę vertę kiekvienam mūsų įgyvendinimui. Kiekviena nauja mūsų klientų sėkmės istorija yra sėkmės istorija ir mums.
Daugumos su IT susijusių poreikių patenkinimas yra pagrindinė mūsų misija. Mūsų kompetencija ir gebėjimas prisitaikyti prie nuolat atsinaujinančio skaitmeninio pasaulio yra tai, dėl ko klientams nereikia jaudintis.
informacija apie UAB „Devoro“
1523 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.