Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Nemuno vaistinė“

IT specialistas (-ė)

Iki 1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Nemuno vaistinė“

Apie mus

Aš, Arūnas Grigalauskas, „UAB Nemuno vaistinė“ įmonės IT padalinio direktorius, šiuo metu į jaunatvišką komandą ieškau IT specialisto (-ės), kuris (-i) gali ne tik girdėti, bet ir kalbėti, ne tik atskirti laidą nuo batų raištelio, bet ir gebėti jį panaudoti pagal paskirtį. Tu prisidėsi prie programinės įrangos diegimo, konfigūravimo bei problemų sprendimo, standartizavimo ir pasikartojančių užduočių automatizavimo. IT aparatinės įrangos - hardware – paruošimo darbui, atnaujinimo bei gedimų šalinimo. Tau taip pat patikėsime mobiliųjų įrenginių konfigūravimą ir problemų sprendimą.

Darbo aprašymas

  • Programinės įrangos diegimas ir konfigūravimas;
  • Programinės įrangos sutrikimų šalinimas;
  • Techninės įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas;
  • Vartotojų konsultavimas IT įrangos naudojimo klausimas;
  • HelpDesk priskirtų užduočių sprendimas;
  • IT sistemų nuolatinė stebėsena ir kontrolė;
  • Esamų ir naujų projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis IT arba techninis išsilavinimas;
  • Patirtis diagnozuojant/šalinant aparatinės bei programinės įrangos sutrikimus;
  • Windows 7, 8.1, 10 OS ir aplikacijų problemų analizės ir sprendimo įgūdžiai;
  • Office 365 platformos, bei MS Exchange žinios;
  • Active Directory, GPO valdymas;
  • Tinklų administravimo išmanymas;
  • Gebėjimas savarankiškai spręsti problemas, bei dirbti komandoje;
  • Lengvas bendravimas ne tik su kompiuteriu bet ir su žmonėmis;
  • Stiprūs organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškas laiko valdymas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Susidomėjai? Norėtum prisijungti prie IT komandos? Tuomet laukiame Tavo CV el. paštu Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, susisiek su manimi per LinkedIn

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie Įmonės procesų tobulinimo;
  • Konkurencingą atlygį ir papildomą gerovės ir naudų paketą.

Atlyginimas

Iki 1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Susipažinkite su mūsų „Camelia” vaistinių tinklu:
  • Gyvuojame ilgiau nei 30 metų ir šiandien Lietuvoje turime daugiau nei 300 vaistinių bei toliau intensyviai plečiame veiklą – esame didžiausias vaistinių tinklas Lietuvoje. Per šį laiką esame sukaupę daug patirties, o nuolatinis plėtimasis rodo, kad nuolat augame ir tobulėjame.
  • Naujas vaistines atidarome ne tik sostinėje, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose ar miesteliuose. Todėl dirbti „Camelia“ tinkle galima visoje Lietuvoje.
  • „Camelia” tinklas yra patikimas ir draugiškas, o kiekvienas darbuotojas – svarbus ir vertinamas. Išklausome kiekvieną, laukiame pasiūlymų, idėjų ar pastebėjimų, kuriuos kuo greičiau išsprendžiame.
  • Dėl šiltų ir draugiškų santykių vadiname save „Camelia” šeima. Todėl mūsų kolegų darbo metai siekia dešimtmečius, o išėję darbuotojai dažnai sugrįžta į „Camelia”.
  • „Camelia“ vertybės: profesionalumas, atsakingumas, lankstumas ir dinamiškumas bei darni komanda.

Jei ir Jūs vadovaujatės šiomis vertybėmis, kviečiame prisijungti prie „Camelia“ vaistinių tinklo komandos ir tapti mūsų didelės bei augančios šeimos dalimi!

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankai, bus saugomas UAB ,,Nemuno vaistinė“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 12 mėnesių su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą.
informacija apie UAB „Nemuno vaistinė“
2627 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
1353
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1227 €
25% uždirba 1227-2299 €
25% uždirba 2299-3755 €
25% uždirba nuo 3755 €