Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Straujos“ prekybos sistemos

IT specialistas (-ė) - konsultantas (-ė) kasos aparatų meistras

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Straujos“ prekybos sistemos

Darbo pobūdis

ieškom naujų komandos narių Kaune

Apie tavo būsimą darbą:

IT ūkio priežiūra (POS sistemos, kompiuteriai, spausdintuvai )
Verslo valdymo sistemų, diegimas, palaikymas, derinimas, klientų konsultavimas.
Kasos aparatų programavimas, registravimas, mokymai.

Reikalavimai darbuotojui

Labiausiai tiksi jeigu:

Mes manome, kad už darbo patirtį kur kas yra svarbiau imlumas ir nuoširdus noras pagelbėti klientams.
Komunikabilumas ir gebėjimas bendrauti su klientais ir kolegomis
Gebėjimas naudotis pateiktomis instrukcijomis ir jas ruošti
IT ar apskaitos žinios būtų didelis privalumas
Noras gilintis į apskaitos ir verslo valdymo sistemas

Įmonė siūlo

Tarnybinis automobilis, kompiuteris, telefonas.
Naujų darbuotojų apmokymus ir kasdieninę pagalbą
Laiku mokamą sutartą atlyginimą ir visas socialines garantijas
Galimybę realizuoti savo idėjas ir atskleisti sugebėjimus
Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas
Galimybę tobulėti

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB "Straujos" prekybos sistemos - ne vieną dešimtmetį sėkmingai dirbanti įmonė, kuri gali pasigirti ilgalaikiais santykiais su klientais ir maža darbuotojų kaita. Įmonė diegia ir aptarnauja verslo valdymo sistemas restoranams ar kitoms prekybos ir paslaugų įmonėms.
informacija apie UAB „Straujos“ prekybos sistemos
2396 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1953 €
25% uždirba 1953-2199 €
25% uždirba 2199-3000 €
25% uždirba nuo 3000 €