Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

IT SPECIALISTAS

Darbo vieta

Kokios užduotys Jūsų laukia?

Klientų IT ūkio priežiūra – tinkle, serverių, įrangos priežiūra, gedimų šalinimas, programinės įrangos diegimas ir aptarnavimas. IP vaizdo sistemų diegimas, aptarnavimas. Dokumentacijos paruošimas, sistemų modeliavimas, brėžinių rengimas.

Ką turėtumėte mokėti ir žinoti, jei norėtumėte dirbti pas mus?

Tikimės, kad turite IT srities išsilavinimą, panašaus darbo patirties, esate atsakingas, gebate dirbti savarankiškai, mokate bendrauti, išklausyti ir mandagiai suteikti informaciją. Žinoma, turite vairuotojo pažymėjimą ir gebate susikalbėti angliškai,
rusų k. žinias laikysime privalumu.

Kodėl verta apsvarstyti galimybę dirbti kartu su mumis?

Neabejotinai svarbu – esame finansiškai stabili ir auganti įmonė. Suprantanti, kiek daug reiškia bendrovės ateičiai žmonės, dirbantys šiandien. Todėl skiriame daug dėmesio būtent darbuotojų skatinimui, ugdymui, finansiniam ir nefinansiniam motyvavimui, karjeros planavimui. Ilgalaikė strategija ir veiksmų planai – nuolatinė plėtra tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse kartu su profesionalia, energinga ir motyvuota komanda. Suteikiame visas reikalingas ir šiuolaikiškas darbo priemones, dalyvaujame tarptautinėse parodose, tobuliname svarbiausių klientų aptarnavimo kultūrą.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo iki 2016 m. spalio 31 d.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.

UAB "G&B sistemos"

UAB “G&B sistemos”, veikianti jau penkerius metus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos rinkose, profesionaliai rūpinasi savo klientų IT ūkiu. Nuolatinę įmonės plėtrą užtikrina profesionalų komanda, besivaudovaujanti bendrovės vertybėmis ir lanksčiai reaguojanti į klientų lūkesčius.

Panašūs skelbimai: