Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Technogaja“

IT specialistas

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Technogaja“

Darbo pobūdis

Įmonės kompiuterinio tinklo įrenginių priežiūra bei administravimas, reikalingų komponentų užsakymas;
Serverių techninės bei programinės įrangos priežiūra bei administravimas;
Prižiūrimų sistemų administravimas;
Standartinių ir nestandartinių situacijų analizavimas ir sprendimų ieškojimas;
Darbo vietų įrenginių diegimas ir administravimas, gedimų šalinimas ir patikimo veikimo užtikrinimas;
Įmonės IT saugumo sprendimų diegimas, valdymas, vystymas ir priežiūra;
Sistemų monitoringas, gedimų šalinimas;
Kolegų konsultavimas klausimais susijusiais su sistemų veikimu;
Kitos su IT susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas informatikos arba technologijų mokslų srityje;
Analitinis mąstymas: gebėjimas spręsti problemas savarankiškai identifikuojant galimas alternatyvas;
Dalykinio bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Gebėjimas skaityti C# kodą, programavimo kalbos pagrindai;
Duomenų bazių SQL žinios;
Microsoft Windows Operacinių sistemų, Microsoft Office programų paketo, kompiuterinės technikos žinios;
Gebėjimas dirbti su duomenimis (ERP sistemomis);
Domėjimasis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje bendrovėje;
Galimybę ugdyti savo asmenines ir profesines kompetencijas;
Laisvę kurti ir inicijuoti pokyčius;
Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Technogaja" išsiskiria iš tradicinių įmonių srauto, nes kolektyvą sudaro individualios asmenybės - protingi ir pasišventę žmonės, kurių tikslas - tinkamai padaryti darbus ir sukurti patikimus bei ilgalaikius santykius su klientais ir partneriais. Tai daug svarbiau nei įrodinėti kokie šaunūs mes esame. UAB "Technogaja" komanda kuria vertę partneriams, todėl dažniausiai žmogiški ištekliai yra esminė priežastis, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.
informacija apie UAB „Technogaja“
2014 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1483 €
25% uždirba 1483-1793 €
25% uždirba 1793-2574 €
25% uždirba nuo 2574 €