Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

IT specialistas Seo, web, soc. tinklai, reklama

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Norvegijos kontaktai“

Darbo pobūdis

Digital Marketing, SEO, Google Ads, Facebook Ads and Google Analytics.

Mūsų įmonė – daugiau kaip keturiolika metų sėkmingai veikianti ir keletą skirtingų verslo krypčių vienijanti kompanija. Šiuo metu įmonė atnaujina ir net naujai kuria visą savo valdomą elektroninę erdvę. Todėl ieškome ambicingo kolegos, kuris sugeba kelti sau tikslus, išmano ir moka pritaikyti SEO strategijas, kurti ir prižiūrėti internetinius puslapius, dirbti ir plėsti įmonės socialinius tinklus, kurti reklamą ir rūpintis jos sklaida.
Tel. 8 610 38320.

Reikalavimai

Patirtis SEO ar kitoje reklamos srityje, puikus supratimas, kaip skirtingi verslo veiksmai prisideda prie verslo rezultatų.
Web ir soc.tinklų reklamos kūrimas, tobulinimas ir priežiūra.
Socialinių tinklų priemonių ir galimybių išmanymas, pritaikant jas reklamoje. Įmonės kompiuterinių tinklų ir kompiuterinės technikos priežiūra. Programavimo žinios ir patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Visas darbdavio suteikiamas garantijas, puikų kolektyvą ir įdomų bei atsakingą ir reikšmingą darbą prisidedant prie verslo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
CVB klientas

UAB „Norvegijos kontaktai“

Daugiau kaip keturiolika metų sėkmingai veikianti ir keletą skirtingų verslo krypčių vienijanti kompanija.

Panašūs skelbimai: