Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
SĮ „Vilniaus Planas“

IT Specialistas

1100-1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - SĮ „Vilniaus Planas“

Darbo pobūdis

  • sistemų diegimas, priežiūra, atnaujinimas;
  • sistemos klaidų identifikavimas, registravimas;
  • nuolatinis procesų tobulinimas ir kasdieninių procesų efektyvinimas;
  • dalyvavimas testavimo procese;
  • dalyvavimas projektų komandose, pagalba kitiems komandos nariams;
  • analitinis darbas su nestruktūrizuotais duomenimis;
  • techninių specifikacijų rašymas.

Reikalavimai

  • gebėti savarankiškai planuoti ir atsakingai vykdyti užduotis;
  • aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas ar paskutinių kursų studentas (-ė) (IT arba kitų tiksliųjų mokslų srityje);
  • domėjimasis programinės ir techninės įrangos naujovėmis;
  • noras mokytis ir tobulėti, diegti modernius įrankius, padedančius optimizuoti veiklą;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas suteikti apibendrintą informaciją;
  • darbo patirtis diegiant, aptarnaujant, administruojant techninę ir programinę įrangą būtų privalumas;
  • geros anglų kalbos žinios (pageidautina ne žemesniu kaip B2 lygiu)

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą inovatyvioje kompanijoje;
  • konkurencingą bei motyvuojantį atlyginimą;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas!
  • papildomus motyvacinius priedus už sėkmingai užbaigus projektus, kasmetines premijas už rezultatus;
  • darbą pačiame miesto centre („3 Burės“ Vilnius, Lvovo g. 25)

Atlyginimas

1100-1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1100 – 1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių (bazinė dalis + priedai už darbo rezultatus). Konkretus darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato (-ės) darbo patirties ir lūkesčių

Savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“ iš Vilniaus miesto savivaldybės turto įsteigtas ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, buveinės adresas – Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, įmonės kodas – . Įmonės veiklos sritys: planavimas, projektavimas, geografinės informacinės sistemos
informacija apie SĮ „Vilniaus Planas“
2363 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
117
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1956 €
25% uždirba 1956-2249 €
25% uždirba 2249-2800 €
25% uždirba nuo 2800 €