Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
ID Vilnius

IT Specialistas

1100-1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - ID Vilnius

Darbo pobūdis

  • sistemų diegimas, priežiūra, atnaujinimas;
  • sistemos klaidų identifikavimas, registravimas;
  • nuolatinis procesų tobulinimas ir kasdieninių procesų efektyvinimas;
  • dalyvavimas testavimo procese;
  • dalyvavimas projektų komandose, pagalba kitiems komandos nariams;
  • analitinis darbas su nestruktūrizuotais duomenimis;
  • techninių specifikacijų rašymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • gebėti savarankiškai planuoti ir atsakingai vykdyti užduotis;
  • aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas ar paskutinių kursų studentas (-ė) (IT arba kitų tiksliųjų mokslų srityje);
  • domėjimasis programinės ir techninės įrangos naujovėmis;
  • noras mokytis ir tobulėti, diegti modernius įrankius, padedančius optimizuoti veiklą;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas suteikti apibendrintą informaciją;
  • darbo patirtis diegiant, aptarnaujant, administruojant techninę ir programinę įrangą būtų privalumas;
  • geros anglų kalbos žinios (pageidautina ne žemesniu kaip B2 lygiu)

Įmonė siūlo

  • įdomų ir atsakingą darbą inovatyvioje kompanijoje;
  • konkurencingą bei motyvuojantį atlyginimą;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas!
  • papildomus motyvacinius priedus už sėkmingai užbaigus projektus, kasmetines premijas už rezultatus;
  • darbą pačiame miesto centre („3 Burės“ Vilnius, Lvovo g. 25)

Atlyginimas

1100-1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
1100 – 1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių (bazinė dalis + priedai už darbo rezultatus). Konkretus darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato (-ės) darbo patirties ir lūkesčių
ID Vilnius

ID Vilnius

ID Vilnius – jau 27 metus Vilniui projektus kurianti įmonė. Mūsų kolektyve dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie teikia miesto duomenų apdorojimo paslaugas, vykdo architektūros, miesto infrastruktūros bei teritorijų planavimo veiklas bei su jomis susijusias technines konsultacijas.

 ✔ MŪSŲ MISIJA​: Kurti subalansuotą ir inovatyvų miestą teikiant 4P paslaugas:​ prognozė/ planavimas/ priežiūra/ pasitenkinimas​

✔ MŪSŲ VIZIJA:​ Intelektualių ir kūrybiškų sprendimų centras sklandžiam miestui​

✔ MŪSŲ VERTYBĖS:​ Kūrybiškumas ir inovatyvumas | Patikimumas | Komandinis darbas​

Jeigu domina karjeros galimybės mūsų įmonėje – susisiekime!

El. paštu:
Telefonu: Mus galite rasti socialiniuose tinkluose LinkedIn, Facebook ir Instagram!
informacija apie ID Vilnius
3021 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
143
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2239 €
25% uždirba 2239-2975 €
25% uždirba 2975-3460 €
25% uždirba nuo 3460 €