Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ServerMall“

IT technikas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ServerMall“

Pareigos:

· Serverinės įrangos surinkimas ir ardymas pagal įmonės reglamentą;
· Įrangos priėmimas į sandėlį, aprašymas, įrašymas į duomenų bazę, testavimas;
· Darbas su buhalterine apskaitos programa;
· Techninė surinkimo kontrolė;
· Įrangos pakavimas ir atidavimas pristatymui;
· Vadovybės nustatytų užduočių vykdymas;
· Nuolatinis žinių atnaujinimas;

Reikalavimai:

· Analogiškos arba artimos veiklos darbo patirtis;
· PC/serverių/DS/blade konfigūravimo patirtis ar bent jau noras tobulėti šioje srityje;
· Kompiuterinės ir serverinės geležies žinios;
· noras tobulėti IT srityje;
· Atidumas ir dėmesys detalėms (kiekvienas varžtelis ar kabelis svarbus);
· Gebėjimas imtis atsakomybės;
· Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu;
· Gebėjimas greitai mokytis;
· Geros IT anglų kalbos žinios

Ką mes siūlome?

Fiksuotą atlyginimą + motyvacinį priedą, priklausantį nuo atlikto darbo.
Dinamiškas ir įdomus darbas augančioje įmonėje
Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą.
Įvadiniai apmokymai.
Nuolatinis tobulėjimas ir naujų žinių įgavimas IT srityje.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

ServerMall company - the leader in the sale of refurbished, as well as new HP, Lenovo and Dell equipment is looking for a specialist for the position of "Hardware IT Engineer" in connection with the growing number of clients in Europe and over World. Now we are looking for a specialist in Lithuania.

Friendly, really working atmosphere, loyal leadership, ready to listen and accept your ideas, democratic style of communication and great prospects for development.

Our customers are from a start-up to a federal company. Join now.
informacija apie UAB „ServerMall“
2477 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.