Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "UCOBAS"
Daugiau apie įmonę »

Itališkam restoranui ''POMODORO'' reikalinga Padavėja (-as)

500–550 Eur
Vilnius - UAB "UCOBAS"

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo padavėjų gretose pilnam etatui arba 0.5 etato , pastoviam darbui itališkame restorane -picerijoje "Pomodoro" .
Darbo vieta restorane:
( Vilniaus g.15).
Lankstus darbo grafikas.
skambinti : 8-650- arba

Reikalavimai

  • Rimtas požiūris į darbą,pareigingumas
  • Patirtis visuomeninio maitinimo srityje būtų privalumas
  • Aktyvumas,sąžiningumas
  • Geri bendravimo įgūdžiai
  • Reprezentatyvi išvaizda
  • Atsakingumas, greita orientacija, noras mokytis ir tobulėti
  • *Apmokome be patirties

Mes Jums siūlome:

  • Visas socialines garantijas
  • Laiku mokamą motyvuotą atlyginimą
  • Lankstų darbo grafiką
  • Karjeros galimybes
  • Kokybiškus mokymus
Atlyginimas nuo 500 eu ( ant popieriaus)
Prie atlyginimo mokama 0,5 proc. nuo apyvartos.

Atlyginimas

500–550 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonei priklauso tris itališki restoranai-picerijos: „St. Valentino” ( Vilniaus g. 47/Trakų g. 18, Vilniaus senamiestyje), „Pomodoro” (P. Lukšio g. 32, "Domus galerija"), ( Jogailos g. 4, "Verslo centras 2000"). Pagrindinė įmonės veikla - viešasis maitinimas (maisto gamyba ir aptarnavimas).
Informacija apie UAB "UCOBAS"
950 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 619 €
25% uždirba 619-785 €
25% uždirba 785-1273 €
25% uždirba nuo 1273 €
Vadovas: Justė Kaselienė