Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Izoliuotojas - pastolininkas

3000-4500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Airija - IPS COR SERVICES LTD

Darbo pobūdis

Šiluminės izoliacijos montavimas, skardinimas;
Šaltos izoliacijos montavimas;
Armaflex;
Darbas prie fasadų (layher ir kt. pastoliai);
Pastolininko darbas pramonėje ("Tube & Fitting ir Ring Scaf Systems").

Reikalavimai darbuotojui

Izoliavimo ir skardinimo darbų patirtis;
Pastolių montavimo ir demontavimo darbai;
Anglų kalbos žinios;
Sąžiningumas, motyvacija ir didelis noras dirbti ir užsidirbti;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą (15-19 EUR/val.);
200+ darbo valandų;
Darbą airiškoje įmonėje su visomis soc. garantijomis;
Siūlome nemokamą apgyvendinimą po vieną kambaryje ir keliones išlaidas.

Atlyginimas

3000-4500 €/mėn. į rankas

IPS COR SERVICES LTD

IPS COR SERVICES - įmonė, užsiimanti pramonine izoliacija ir pastoliais. Mūsų siekis - būti tarptautiniu mastu pripažintu ir patikimu pramoninės izoliacijos ir pastolių paslaugų tiekėju, suteikiant savo klientams puikią patirtį ir tvarius rezultatus bei kuriant saugią, ilgalaikę savo darbuotojų karjerą. IPS COR Services ieško naujų, patyrusių komandos narių darbams Airijoje! Siūlome puikią galimybę prisijungti prie darnaus kolektyvo bei darbą nuolat augančioje ir stabilioje įmonėje.