Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "BNI LT"
Daugiau apie įmonę »

JAUNESNIOJI (-YSIS) PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)

700–800 Eur
Vilnius - UAB "BNI LT"

Pasiūlymas Jums:

Jaunam žmogui svarbu ne tik įgyti patirties tarptautinius standartus taikančioje organizacijoje; ne tik gauti apmokymus iš savo srities profesionalų, bet ir turėti unikalią galimybę susipažinti su daugiau nei 800 skirtingų verslų savininkų, vadovų. Puikios darbo sąlygos pačiame Vilniaus centre, pozityvus jaunas kolektyvas, įdomios, dinamiškos užduotys ir vertingos pažintys; sąžiningai mokamas atlygis ir jaukios tradicijos.

Paskubėkite – siųskite savo CV, mielai aptarsime bendradarbiavimo galimybes su Jumis. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Būsimos užduotys:

Asistavimas steigiant naujus BNI® skyrius, organizuojant BNI® mokymus ir verslo susitikimus, pagalba organizuojant BNI® vidinę ir išorinę komunikaciją; administracinė pagalba BNI® direktorių komandai; BNI® narių konsultavimas, informavimas pagal galiojančias tvarkas, BNI® narių veiklos rodiklių stebėjimas.
Tikime, kad tai gali būti Jums nauja ir nepažįstama veikla – pažadame apmokyti, supažindinti, padėti. Tereikia išdrįsti.

Džiaugsimės, jei

Esate išsilavinęs ir maloniai bendraujantis žmogus, norintis nuolat tobulėti ir besivadovaujantis aiškiomis vertybėmis. Ko gero, mielai priimtume ir paskutinio kurso studentą (-ę) ar jauną žmogų, kuriam BNI® taptų pirmąja darboviete. Prireiks anglų k. žinių, kompiuterinio raštingumo, atsakingo požiūrio, kruopštumo, greitos reakcijos ir žavios šypsenos.

Atlyginimas

700–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "BNI LT"

UAB "BNI LT"

UAB „Rekomendacijos verslui“ – tai įmonė, atstovaujanti BNI® organizaciją Lietuvoje. BNI® - didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje, vienijanti 250 tūkst. verslo atstovų įvairiose pasaulio šalyse. Lietuvoje pradėjo savo veiklą 2014 m. ir šiuo metu vienija daugiau nei 800 verslininkų Lietuvoje. Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis. BNI® Lietuva misija - padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą.
Daugiau apie mus:
Stipriname nacionalinio biuro komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:

Panašūs skelbimai: