Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Saulės Elektrinių Servisas“

Jaunesnysis elektrikas

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Saulės Elektrinių Servisas“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai stabilioje, pelningoje įmonėje. Siūlome visapusišką palaikymą ir bendradarbiavimą, nedidelę šaunią komandą, pagarbą Jūsų sprendimams ir poreikiams. Žadame patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbo priemones, sąžiningą atlygį. Galimybė mokytis iš savo srities profesionalų.
Norėtume pristatyti šį pasiūlymą išsamiai, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Pagrindinis tikslas – pagalba elektrikui atliekant elektromobilių įkrovimo stotelių montavimo, saulės elektrinių aptarnavimo ir kitus elektros instaliacijos darbus.
  • Galios ir komunikacinių kabelių klojimas požeminėse daugiabučių stovėjimo aikštelėse, gyvenamuose namuose, tranšėjose.
  • Elektromobilių įkrovimo stotelių montavimas, vietos pasiruošimas, konfigūracija
  • Saulės elektrinių aptarnavimo darbai
Detaliau – susitikimo metu.

Lūkesčiai kompetencijai

Tikimės, kad esate atsakingas, punktualus, kruopštus, iniciatyvus, fiziškai ištvermingas. Mielai pasikalbėtume ir su studijuojančiais kandidatais, galinčiais dirbti visą darbo dieną. Didelis privalumas būtų patirtis dirbant elektros instaliacijos darbus. Taip pat vairuotojo pažymėjimas būtų pliusas.
Susipažinkime - siųskite savo CV jau šiandien.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Saulės Elektrinių Servisas“

UAB „Saulės Elektrinių Servisas“

UAB “Saulės elektrinių servisas” – jauna, profesionali ir patyrusi komanda, kuri specializuojasi saulės elektrinių bei saulės elektrinių parkų priežiūros ir aptarnavimo srityse, atlieka elektrinių automobilių įkrovimo stotelių montavimo ir priežiūros paslaugas. Esame didelės ir inovatyvios Solet įmonių grupės dalis, kurios turima patirtis ir kompetencija leidžia mūsų komandai kryptingai ir visapusiška tobulinti savo kvalifikaciją bei būti savo srities ekspertais. Savo darbe vadovaujamės kokybės, profesionalumo, saugumo ir sąžiningumo vertybėmis. Mūsų siekis – savalaikių, reguliariai ir kokybiškai atliekamų priežiūros ir aptarnavimo paslaugų dėka pasiekti, kad saulės elektrinė nepriekaištingai veiktų nuolatos (be trikdžių ar prastovų), tarnautų ilgiausią įmanomą laikotarpį, o tuo pačiu generuotų vartotojui didžiausią įmanomą grąžą kiekvienu jos darbo momentu. Kitaip tariant, tinkamai veikiant saulės elektrinei, naudą vartotojui atneša kiekvienas saulės spindulys! Toks mūsų pažadas klientams.
Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Saulės Elektrinių Servisas“
2606 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.