Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Jaunesnysis finansų konsultantas (-ė), Vilniuje

1000-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

„Citadele“ banko misija – modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Siekiame tapti šio regiono bankininkystės lyderiais. Greta klasikinių bankininkystės produktų „Citadele“ bankas savo klientams siūlo ir įvairias paslaugas, pagrįstas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus.

Šiuo metu savo komandai ieškome Jaunesniojo finansų konsultanto (-ės) Vilniuje, atsakingo už klientų aptarnavimą ir „Citadele“ banko paslaugų ir produktų pardavimus.

Atsakomybės:
  • klientų aptarnavimas banko padalinyje;
  • paslaugų pasiūlymų klientams ruošimas.
Reikalavimai:
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas greitai įsisavinti žinias bei priimti sprendimus;
  • iniciatyvumas, veržlumas, siekis tobulėti;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • patirtis pardavimų srityje (būtų privalumas);
  • anglų kalbos žinios (būtų privalumas).
Mes siūlome:
  • darbą įvairiapusiškai augančioje kompanijoje, profesionalioje, į rezultatą orientuotoje komandoje;
  • darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1000 iki 1200 Eur (konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui bus siūlomas atsižvelgiant į jo kompetenciją bei patirtį);
  • papildomą motyvacinę sistemą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
3165 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2713 €
25% uždirba 2713-3800 €
25% uždirba nuo 3800 €