Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „People Link“

Jaunesnysis HR konsultantas (-ė)

1050-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „People Link“

GALIMYBĖS:

Tapsi personalo vertinimo profesionalu (-e) - Mes tikime, kad teisingiausi sprendimai yra paremti argumentais – po išsamių mokymų taikysi objektyvius vertinimo metodus (atrankos modelis, profesionalūs asmenybės ir gabumų testai) padedant vadovams priimti sprendimus dėl kandidatų, nagrinėjant komandų suderinamumą, atrandant raktus į konkrečių atrankų sėkmę lemiančius kriterijus.

Padėsi žmonėms struktūruotai siekti karjeros tikslų - Karjeros planavimas ir darbo rinkos „taisyklės“, kurie dažnam personalo profesionalui atrodo common sense, neretai yra naujiena kitiems darbo rinkos dalyviams. Tapsi dalimi komandos, kuri aktyviai dalinasi savo žiniomis tiek su individualių konsultacijų siekiančiais, tiek ir su platesne auditorija.

Prisidėsi prie įdomių ir aktualių tyrimų bei vidinių projektų - Kokie organizacijų aspektai turi daugiausiai įtakos norui jose dirbti? Kokios savybės išskiria rezultatyviausius darbuotojus iš kitų? Į šiuos ir kitus klausimus kartu ieškosime duomenimis grįstų atsakymų, kuriais remiantis tobulinsime vidinius procesus.

TAU SIŪLOME:

  • Nuolat mokytis ir tobulėti - galimybę pažinti HR konsultacijų procesus iš arčiau, gauti visą mokymuisi reikalingą informaciją, priemones ir pagalbą, augti bei tapti savo srities profesionalu, matančiu dviem žingsniais į priekį.
  • Puikiai organizuotą darbo aplinką – naujo žmogaus įvedimo sistema, augimo partneris ir mėnesinės rezultatų peržiūros.
  • Galimybę užsidirbti – Tavo atlyginimą sudarys bazinis DU (1050 – 1400 € gross priklausomai nuo turimų kompetencijų) ir priedai, priklausantys nuo skaidrios ir sąžiningos motyvacinės sistemos. Darbe turėsi visas reikalingas priemones, o darbo vieta taps jaukus verslo centras Vilniaus širdyje (kai tik galėsime ten sugrįžti).

IŠ TAVĘS TIKIMĖS

  • aukštojo išsilavinimo psichologijos, žmogiškųjų išteklių vadybos kryptyse;
  • puikių anglų kalbos žinių (dirbame su tarptautinėmis kompanijomis);
  • bent 1 m. patirties personalo srityje;
  • analitiškumo, domėjimosi verslu ir darbo rinka, pastabumo detalėms ir komandiškumo.

Atlyginimas

1050-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai
UAB „People Link“

UAB „People Link“

Mes esame People Link – personalo paieškos ir atrankos bei HR konsultacijų profesionalų komanda, padedanti geriausioms savo srities kompanijoms spręsti su žmogiškaisiais ištekliais susijusius iššūkius. Prieš 5-erius metus pradėjome plėsti konsultacinių paslaugų sritį, o supratę, kad mūsų patirtis ir rinkos išmanymas yra reikalingi žmonėms, turintiems klausimų dėl savo karjeros, išvystėme ir sėkmingai taikome karjeros konsultacijų modelį. Šiuo metu plečiame savo konsultacinę komandą ir kviečiame prisijungti JAUNESNĮJĮ HR KONSULTANTĄ (-Ę) darbui Vilniuje!

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.