Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ALTUS GLOBAL CONSULTING LIMITED filialas

Jaunesnysis įdarbinimo konsultantas (-ė)

Nuo 785 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Darbas namuose, Kaunas - ALTUS GLOBAL CONSULTING LIMITED filialas

Darbo pobūdis

Specialistų atrankų vykdymas Europos mastu parenkant tinkamiausius paieškos kanalus.
Darbo skelbimų ruošimas ir talpinimas įvairiuose portaluose.
Skambučiai kandidatams, pirminių pokalbių vedimas.
Kandidatų duomenų atnaujinimas duomenų bazėje.
Komunikacija su klientais, jų poreikių analizė.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.
Puikūs komunikaciniai įgūdžiai.
Orientacija į rezultatą.
Geri organizaciniai įgūdžiai.
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes greitai augančioje tarptautinėje įmonėje.
Įdomų, neleidžiantį skęsti rutinoje darbą.
Darbą tiek iš namų, tiek iš ofiso pasibaigus karantinui.
Visokeriopą komandos draugų pagalbą.

Atlyginimas

Nuo 785 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Altus Global Consulting – personalo atrankų partneris, kuris specializuojasi įvairių sričių profesionalų atrankose Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje bei Europoje