Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
EVERWEST, UAB

Jaunesnysis (-ioji) pardavimų vadybininkas (-ė) darbui su Rusijos rinka

Vilnius - EVERWEST, UAB

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje. Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko (-ės) darbui su Rusijos rinka (Račių g. 1, Vilnius).

Darbo pobūdis:

  • Darbas su esamais klientais ir pardavimo proceso organizavimas
  • Naujų klientų užklausų kuravimas ir pardavimo proceso organizavimas
  • Savarankiškas B2B derybų vedimas ir ilgalaikių santykių su klientais kūrimas
  • Santykių palaikymas ir bendravimas su esamais kompanijos klientais, užtikrinant savalaikį ir kokybišką krovinių pristatymą
  • Operatyvus bendradarbiavimas su kolegomis, sprendžiant situacijas, kylančias krovinių transportavimo metu

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas
  • Pardavimų verslo klientams patirtis
  • Puikios rusų ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)
  • Savalaikis sprendimų priėmimas, stiprūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje bei susidoroti su stresinėmis ir probleminėmis situacijomis
  • Motyvacija siekti aukštų rezultatų ir noras realizuoti save pardavimų srityje
  • Patirtis logistikoje - privalumas

Įmonė siūlo:

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybė dirbti Europoje lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Mentorių, kuris (-i) padės perprasti gautas užduotis ir įgyti naujų žinių;
  • Dalyvauti įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1300 iki 1650 €. Papildomai mokama kintama atlygio dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

„Everwest“ yra 27 metų krovinių pervežimo patirtį turinti, daugiau nei 2400 nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė, paslaugas koncentruojanti Rytų šalių ir Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.