Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TELE2“

Jaunesnysis mobiliųjų įrenginių meistras

1157-2150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „TELE2“

Labas!

Įdomu, kas slepiasi mobiliųjų įrenginių viduje, kodėl jie sugenda? Ardom ir taisom! Smart Master mobilios įrangos remonto centras kviečia jungtis Jaunesnįjį telefonų priežiūros meistrą.

Tikimės, kad Tau bus įdomu:

  • taisyti skirtingų gamintojų mobiliuosius įrenginius;
  • testuoti sutaisytus įrenginius užtikrinant atliktų darbų kokybę;
  • užtikrinti panaudotų dalių logistikos procesą;
  • sistemose fiksuoti ir pateikti atliktų darbų rezultatus.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:
  • domėjimosi technologijomis ir įranga, supratimo, kaip ji veikia;
  • atidumo detalėms ir kruopštumo - pomėgio taisyti, ardyti, o tada sudėti;
  • noro prisiimti asmeninę atsakomybę už patikėtas užduotis;
  • panašaus darbo patirties (privalumas);
  • gerus anglų ir rusų kalbos įgūdžius (privalumas).

Atlyginimas nuo 1157 eur (neatskaičius mokesčių). Su priedais už rezultatus siekia 2150 eur (neatskaičius mokesčių) ir daugiau. Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!
Kontaktinis asmuo papildomai informacijai: Evelina .

Atlyginimas

1157-2150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.
UAB „TELE2“

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
informacija apie UAB „TELE2“
4007 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
163
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2235 €
25% uždirba 2235-3109 €
25% uždirba 3109-4371 €
25% uždirba nuo 4371 €