Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SOFTERA BALTIC“

Jaunesnysis NAV konsultantas (-ė) - programuotojas (-a)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOFTERA BALTIC“

Darbo pobūdis

  • Darbas su esamais klientais: klientų poreikių analizė, klientų konsultavimas;
  • Reagavimas į užklausas, ieškant geriausių sprendimų bei problemų šalinimas;
  • Klientų turimos sistemos vystymas ir naujų poreikių įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas IT/matematikos srityse (paskutinių kursų studentai taip pat laukiami);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Programavimo pagrindai;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškomis sąlygomis, savarankiškai spręsti problemas;
  • Atsakingumas, imlumas, komunikabilumas;
  • Orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti komandoje.

  • Galimybę dirbti vienoje stipriausių IT įmonių Baltijos šalyse;
  • Lankstų darbo grafiką, galimybę derinti su studijomis;
  • Dinamišką ir įdomų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Nuolatines tobulėjimo galimybes;
  • Vietą stalo futbolo komandoje, tradicines kolektyvo keliones ir renginius.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo turimos patirties.

SOFTERA – bene didžiausią patirtį ir specialistų komandą turintis Microsoft Dynamics sprendimų verslui (ERP/CRM) partneris Lietuvoje. Džiaugiamės, jog daugiau kaip 80 proc. klientų kreipiasi į Softerą dėl gerų atsiliepimų ir rekomendacijų. Gilios technologinės bei procesų žinios, mažai kintanti specialistų komanda, patikrintos sprendimų diegimo bei projektų valdymo metodikos – visa tai leidžia siūlyti integruotus verslo procesų valdymo sprendimus Lietuvos ir užsienio rinkoms.
informacija apie UAB „SOFTERA BALTIC“
3695 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2645 €
25% uždirba 2645-3319 €
25% uždirba 3319-4162 €
25% uždirba nuo 4162 €