Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB „Vakarų laivų gamykla“

Jaunesnysis projektų vadovas (-ė)

750-850 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - AB „Vakarų laivų gamykla“

Darbo pobūdis

Jums patikėsime atlikti pagalbines projekto vadovo funkcijas: kasdieninių darbų organizavimas bei jų kuravimas, kylančių klausimų sprendimas ir informacijos valdymas. Dirbsite kartu su projekto komanda. Dalyvausite laivų statybos procese. Vėliau, kai suprasite projekto valdymo principus, sužinosite kaip veikia sistema, suteiksime daugiau atsakomybės - derybos su užsakovu, pirkimai, planavimas, sutarčių pasirašymas ir t.t.

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs:

Turite techninį inžinerinį aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą, susijusį su laivų statyba, remontu arba jų eksploatacija. Esate dar be patirties, bet norite užaugti laivų statybos įmonėje. Pasižymite puikiu kompiuteriniu raštingumu, skaitote brėžinius, mokate dirbti AutoCad programa. Laisvai kalbate ir rašote anglų kalba bei suprantate rusiškai, ir turite vairuotojo pažymėjimą.
Tikimės, kad išsiskiriate tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip atsakingumas, aktyvumass, iniciatyvumas, žingeidumas bei komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes;
draugišką kolektyvą;
komandinį darbo stilių;
darbo patirtį vienoje iš didžiausių laivų statyklų Europoje;
draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje;
atlyginimo kilimą priklausantį nuo rezultatų;
susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas
AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos.
Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.
informacija apie AB „Vakarų laivų gamykla“
2353 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
127
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 994 €
25% uždirba 994-1222 €
25% uždirba 1222-2596 €
25% uždirba nuo 2596 €