Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „BRASA“
Daugiau apie įmonę »

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

650-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BRASA“

Tai puikus pasiūlymas Jums:

Atvirai ir nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas užtikrins apmokymus ir pagalbą, kai tik jos prireiks. Patogus biuras, modernios darbo priemonės; gražios kolektyvo tradicijos, savarankiškas savo darbo planavimas, sąžiningai mokamas atlyginimas ir finansinio motyvavimo sistema. Siūlome ilgalaikę karjerą stabilioje ir finansiškai sėkmingoje įmonėje.
Pasikalbėkime ! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės

Kasdienė veikla - prekių pajamavimas, pervežimo paslaugų užsakymas, duomenų bazės administravimas bei trečiosioms šalims reikalingų dokumentų rengimas ir pateikimas. Tikimės, kad siekdami tobulėjimo šiame darbe išmoksite efektyviai administruoti prekių likučius, analizuoti ir kontroliuoti prekių judėjimą, administruoti individualių klientų užsakymus, taip pat - valdyti užklausimus tiekėjams, kontroliuoti, kaip vykdomos tiekimo sutarčių sąlygos ir analizuoti tiekėjus.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Jei turite aukštąjį išsilavinimą (kaip privalumas- inžinerijos ar ekonomikos srityse), kalbate ir rašote angliškai bei esate patikimas, sąžiningas, atsakingas ir kruopštus darbuotojas, norintis tobulėti tiekimo srityje – siųskite cv nedelsiant. O jei turite panašaus darbo patirties ir galite bendrauti kitomis užsienio kalbomis, pokalbiui pakviesime greičiau.

Atlyginimas

650-850 €/mėn. į rankas
numatomos ir premijos už darbo kokybę
UAB „BRASA“

UAB „BRASA“

UAB “Brasa” – jau daugiau nei 20 metų žinoma įmonė, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą. Mūsų vizitinė kortelė – funkcionalūs, kokybiški, šiuolaikiški produktai bei dėmesys kiekvienam klientui - pagarba, profesionalumas ir atsakomybė. Didžiuojamės, būdami pasaulinės furnitūros rinkos lyderio HAFELE GmbH & Co KG koncerno oficialiais atstovais Lietuvoje. Turime ilgametę bendradarbiavimo patirtį su pažangios kompleksinių baldų furnitūros gamintoja Formenti & Giovenzana S.p.A. bei unikalios produkcijos gamintojais DOMUS LINE, PAMAR, SIBU, FOUR WINDS CORPORATION. Daugiau apie mus:
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:

Panašūs skelbimai: