Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Edrana Baltic, UAB

Java programuotojas (-a), Full stack, Senior

1300-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Edrana Baltic, UAB

Darbo pobūdis

Rinkoje didėjant iššūkiams ieškome patyrusio Java programuotojo
Apie ką kalba:
Internetinės verslo valdymo sistemos Profit-Web naujo funkcionalumo kūrimas ir esamo vystymas naudojant Java ir kitas technologijas
Technologijos ir įrankiai su kuriomis teks dirbti: Java, Maven, Jenkins, SonarCube, Gitlab, Artifactory, JavaScript, AJAX, Spring, Hibernate, Eclipse, Tomcat, Db (Oracle, MS SQL Server, Firebird) ir kt.
Tavęs laukiantys uždaviniai – iššūkiai:
Pritaikyti esančią sistemą perprojektuojant, optimizuojant ir …, kad sistema galėtų normaliai veikti 20 ir daugiau kartų padidinus dabartinius didžiausius apkrovimus

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės:
  • Programavimo Java Web aplikacijų patirties
  • Darbo su dideliais duomenų kiekiais patirties
  • Noro priimti iššūkius
  • Noro tobulėti
  • Gebėjimo priimti sprendimus
  • Orientacijos į rezultatus
  • Motyvacijos
  • Jausti malonumą programuojant bei sprendžiant problemas

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Sunkiai įveikiamus iššūkius
  • Darbą su šiuolaikinėmis technologijomis
  • Galimybę dalyvauti kūrybiškuose projektuose
  • Draugišką, kūrybingą darbo atmosferą
  • Siekiančius padėti bendradarbius
  • Atitinkamą atlyginimą

Atlyginimas

1300-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Edrana Baltic“ Lietuvos rinkoje nuo 1987 m.
Mūsų klientų sąraše yra virš 2000 įmonių visoje Lietuvoje. Programos pritaikytos ir įdiegtos įvairių sričių įmonėse ir organizacijose: bankuose, gamybinėse, prekybinėse, statybinėse, paslaugų, taip pat savivaldybėse, švietimo, sveikatos, teisėsaugos skyriuose ir t.t.Jos taikomos AB, UAB, BĮ, individualioms bei biudžetinėms, įmonėms. Aptarnaujame klientus ir Latvijoje.