Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Mijora“

JS (React) programuotojas (-a)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Mijora“

Darbo pobūdis

Verslo valdymo ir e-komercijos platformų programavimas
  • Naujo funkcionalumo programavimas;
  • Išorinių platformų prijungimas naudojant API;
  • Mobiliųjų applikacijų programavimas su ReactNative
  • Problemų identifikavimas ir sprendimas;
  • Idėjų generavimas ir jų įgyvendinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Pastabumas, komandinis darbas, komunikacija, punktualumas;
Jog būsi atsakingas už užduoties tikslo įvykdymą, kuri paskirta Tau;
Ne mažesnė nei 2 metų patirtis JS programavimo kalboje;
HTML/CSS, jQuery išmanymas;
Bet kokios kitos programavimo kalbos supratimas ar mokėjimas yra privalumas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Darbą su didelio biudžeto ir apimties projektais;
Lankstų darbo grafiką (galimas ir WFH);
Nuolatinį Tavo žinių tobulėjimą;
Motyvuojantis ir stabilus darbo užmokestis;

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

Mes kuriame profesionalius WEB sprendimus, skirtus augančioms ar didelėms verslo įmonėms. Mūsų komanda - ne tik IT specialistai, bet ir kūrybininkai, siekiantys jog pirminė kliento idėja virstų galingu, saugiu ir kliento poreikiams pritaikytu verslo įrankiu. Šiuolaikiniams WEB sprendimams naudojame PHP, Ruby on Rails, React ir kitas WEB technologijas, todėl išanalizavę kliento poreikius bei tikslus, parenkame tinkamiausius technologinius sprendimus.
informacija apie UAB „Mijora“
3161 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.