Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Kambarinė (-is) - ekonomė (-as) - administratorė (-ius)

950-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - The Joseph

Darbo pobūdis

English speaking applicants are welcome.
Darbas darbo dienomis ir savaitgaliais, pilnas etatas.
Geriausias siūlomas atlyginimas viešbučių ir trumpalaikės nuomos rinkoje.

Ieškome darbuotojo švarai palaikyti:

  • kambariuose
  • koridoriuose
  • aptarnavimo patalpose
  • pusryčiams patiekti
  • būtina lietuvių ir anglų kalba (rusiškai viešbutyje nekalbama)

Patalynės keitimas, dušų / san. mazgų valymas, indų nurinkimas, rankšluosčių skalbimas / džiovinimas, siurbimas ir visi kiti darbai švarai ir tvarkai palaikyti.

Kartais – priimti ar išlydėti viešbučio svečius.

Reikalavimai darbuotojui

  • paslaugumas,
  • punktualumas,
  • kruopštumas,
  • atidumas,
  • 'common sense'

Įmonė siūlo

Biuras

Kava / arbata
Pilnas arba 0.7 etato, laiku mokamas atlyginimas.

Atlyginimas

950-1500 €/mėn. į rankas

The Joseph

Nedidelis boutique stiliaus viešbutis su dėmesiu interjerui, svečių aptarnavimui, nepriekaištingai švarai. Patogios darbo priemonės, įranga, aiškios užduotys, rūšiuojame atliekas. Svečiai kultūringi. Booking.com platformoje turime 9.6 iš 10 įvertinimą.