Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Kambarinė

Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Viešbučio kambarių tvarkymas, bendros tvarkos bei švaros palaikymas viešbutyje, esančiame Klaipėdos centre.

Darbo laikas - 07.00-18.00 val. (3 dieninės pamainos / 3 laisvos pamainos)

Reikalavimai

Darbštumas;
Tvarkingumas;
Noras dirbti;
Sąžiningumas;
Atsakingumas;
Kruopštumas.

Mes jums siūlome

Neterminuotą darbą prabangiame viešbutyje Klaipėdos centre;
Visas soc. garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu