Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Kambarių tvarkytoja (-as)

5,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Viešbučio kambarių tvarkymas, valymas.
  • Darbas slenkančiu grafiku (derinama su darbdaviu).
  • Darbo vieta: Oreivių g. 32, Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas.
  • Privalumas - kambarinės patirtis.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nemokami pietūs
Mes jums siūlome darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonių grupėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

5,50 €/val. neatskaičius mokesčių

„Civinity Solutions“ - vienos didžiausių statinių priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ dalis, teikianti komercinių ir viešųjų statinių priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. „Civinity“ jungia daugiau nei 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. m. gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinierinių sistemų skirtingose Europos miestuose.