Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Transpam“

KARJERO GAMYBOS VADOVAS

Nuo 1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transpam“

Darbo pobūdis

Karjero gamybos/veiklos valdymas, planavimas, kontrolė. Gaminamos produkcijos (smėlis, žvirgždas, skaldos, mišiniai) kontrolė. Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė. Gamyboje dirbančio personalo kontrolė. Technikos ir įrenginių priežiūros bei remonto darbų organizavimas.

Reikalavimai

  • Vadovavimo darbo patirtis;
  • Aukštasis/aukštesnysis techninis/vadybinis išsilavinimas;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Karjerų eksploatavimo ir mišinių gamybos technologijų išmanymas (privalumas);
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas);
  • Karjerų kasybos specialisto pažymėjimas (privalumas);
  • Technikos/įrengimų išmanymas/supratimas

Mes jums siūlome

  • Darbą naujai atsidariusiame karjere (numatoma plėtra ir kitose vietose)
  • Galimybę realizuoti save panaudojant savo patirtį bei įgauti naujos.
  • Draugiškas kolektyvas;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį.
  • Įmonės automobilis, po bandomojo

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. į rankas
Plius bonusai pagal rezultatus

UAB „7Karjerai / UAB Transpam"
NAUJAI ATSIDARĘS KARJERAS PAŠILIUOSE GAMINA IR PREKIAUJA KARJERINE PRODUKCIJA
Smėlis (plautas, neplautas), žvirgždas (plautas, neplautas), įvairių frakcijų žvirgždo skaldos ir mišiniai, žvyras, karjerinis gruntas