„Hirelabas“ įmonių grupė

Karjeros galimybės! VADYBININKO ASISTENTAS (-ė)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Esi drąsus ir turi gerus rusų kalbos įgūdžius? Siūlome tau karjeros galimybes stabilioje ir nuolat augančioje kompanijoje!

Ieškome vadybininko asistento (-ės) darbui su projektų administravimu.

Būsi atsakingas (-a) už:
  • Darbuotojų, dirbančių pas klientus, dokumentacijos tvarkymą (darbo laiko žiniaraščių pildymas, kita dokumentacija);
  • Darbuotojų valdymas, bendravimas, problemų sprendimas;
  • Kitų iškilusių problemų sprendimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vokiečių kalba didelis privalumas;
  • Komunikabilumas, užsibrėžto tikslo siekimas;
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Pareigingumas, iniciatyvumas, atkaklumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Visas karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Įdomų ir iššūkių kupiną darbą;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (17)