Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Hostline“
Daugiau apie įmonę »

KARJEROS PASIŪLYMAS IT JAUNESNIAJAM INŽINIERIUI (-EI)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Hostline“

Pasiūlymas Jums:

Dirbame šiuolaikiškame verslo centre, darbe naudojame naujausias technologijas ir šiuolaikiškas darbo priemones. Esame nedidelis, nuoširdžiai bendraujantis kolektyvas. Kartu kuriame kolektyvo tradicijas. Siūlome Jums profesionalią adaptacijos programą, ilgalaikės karjeros perspektyvas augančioje, patikimoje kompanijoje, sąžiningą atlygį ir įkvepiančią finansinės motyvacijos sistemą bei papildomas naudas, apie kurias išsamiau – susitikimo metu.
Pradėkite karjerą pas mus, siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos

Esamę linkę suteikti Jums trūkstamų įgūdžių – išdrįskite pradėti ir turėkite entuziazmo pasiekti daugiau !
Kasdienių užduočių sąraše: tarnybinių stočių bei tinklo įrangos sutrikimų diagnozavimas ir šalinimas, tarnybinių stočių komplektavimas, komponentų diegimas bei programinės įrangos atnaujinimas; Windows bei Linux serverių diegimas ir priežiūra; duomenų centro klientų įrangos priežiūra ir montavimas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai ir įgūdžiams

Lauksime Jūsų, jei ir esate paskutiniųjų kursų studentas (-ė). Tikimės, kad turite reikalingų darbui žinių, puikiai bendraujate lietuvių ir anglų kalbomis, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą, o galbūt jau turite sistemų administravimo patirties. Manome, kad gebate analitiškai mąstyti, spręsti kylančius klausimus savarankiškai, kruopščiai ir atsakingai. Jūsų žinias apie sistemų stebėjimo sprendimus, virtualizaciją bei serverių diegimo ir administravimo patirtį laikysime privalumais ir pokalbiui pakviesime greičiau.

Jei domitės karjera IT srityje ir planuojate tapti profesionaliu sistemų administratoriumi – ko gero, tai puiki galimybė. Siųskite CV, sužinokite daugiau.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
taikomos ir motyvacinės priemonės papildomai
UAB „Hostline“

UAB „Hostline“

UAB HOSTLINE – tai duomenų centrų paslaugas teikianti įmonė. Nuomojame dedikuotus fizinius ir virtualius serverius, teikiame elektroninio pašto bei svetainių talpinimo paslaugas, savo bei partnerių duomenų centruose teikiame kolokacijos paslaugas. Siūlome hostingo paslaugas ir cloud sprendimus. Turime visas galimybes apjung-ti kliento įmonių tinklus ir pasiūlyti tiesioginius (L2) sujungimus su mūsų duomenų centruose talpinama kliento įranga ar infrastruktūra. Partnerystė su Vokietijos įmone CONTABO GmbH bei Olandijos kompanija SERVERIUS mums leidžia pasiūlyti sprendimus, kurie veikia iš kelių Europoje įsikūrusių duomenų centrų. Vystydami vieną perspektyviausių šio meto verslų, stipriname savo komandą ir kviečiame entuziastingus profesionalus.
Sužinokite apie mus daugiau:
Komandoje laukiama (-as)
informacija apie UAB „Hostline“
1146 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Panašūs skelbimai: