Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „SOLVIDA“

KARJEROS PASIŪLYMAS PARDAVIMŲ VADOVUI (-EI)

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOLVIDA“

Vertės pasiūlymas Jums:

Kviečiame prisijungti prie nedidelės profesionalų komandos ir žengti dar vieną karjeros žingsnį, apie kurį – susitikimo metu. Ilgametis įdirbis, ištikimi klientai ir puikus rinkos potencialas, atsakinga komanda, įdomūs projektai, patogios darbo sąlygos ir sąžininga finansinės motyvacijos sistema – ko gero, tinkamos priežastys svarstyti šį darbo pasiūlymą.
Užtikrinsime pagarbą Jūsų asmenybei, idėjoms, pristatysime įkvepiančias kolektyvo tradicijas. O kad galėtumėte pasiūlymą svarstyti išsamiau, siųskite savo gyvenimo aprašymą, pasikalbėkime. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo pobūdis:

užtikrinti partnerystės ryšius su įmonės klientais, tinkamą projektų valdymą ir klientų lūkesčių įgyvendinimą; kryptingai rūpintis klientų skaičiaus didinimu. Tam pasitarnaus ne tik patikimi mūsų tiekėjai, bet ir profesionali kolegų komanda.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos aktyvių pardavimų ir projektų valdymo patirties bei žinių; mokate planuoti laiką ir nustatyti prioritetus bei profesionaliai derėtis, gebate savarankiškai priimti sprendimus ir atkakliai siekiate rezultato. Manome, kad puikiai dirbate kompiuteriu, vairuotojo pažymėjimą. Užsienio kalbų žinojimą laikysime privalumu. Ypač vertinsime Jūsų organizacinius gebėjimus ir lyderio savybes.
Jei įdomus darbas sėkmingoje kompanijoje – Jūsų tikslas, tuomet siųskite CV dabar !

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
Apie motyvacijos sistemą-susitikimo metu.
UAB „SOLVIDA“

UAB „SOLVIDA“

Solvida - tai daugiau nei dvidešimt metų rinkoje veikianti sėkminga, stabili įmonė. Siūlome klientams ne tik didžiausią verslo dovanų asortimentą, bet ir vykdome įvairius projektus, kurių dėka klientai turi išskirtines ir kūrybiškas dovanas. Mūsų misija - tapti geriausiu kliento pasirinkimu. Nuolat atnaujiname dovanų kolekciją ir siūlome klientams inovatyvius sprendimus. Per metus įvykdome daugiau nei 700 projektų, esame patikimi paslaugų teikėjai daugiau nei 1000 klientų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „SOLVIDA“
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.