Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

KASININKAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A) (be patirties APMOKOME)

500-650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ignasta“

Darbo pobūdis

  • darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, bankinėmis kortelėmis;
  • prekių krovimas ir priežiūra salėje;
  • informacijos klientams suteikimas.

Darbo vieta Vilniuje, Pašilaičių rajone.

Reikalavimai

  • lietuvių kalbos žinios;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • stabilią darbo vietą;
  • visuomet laiku mokamą atlyginimą bei socialines garantijas;
  • karjeros galimybes;
  • darbą draugiškame kolektyve.
  • galimybę užsidibti priedus prie atlyginimo.
  • lankstų darbo grafiką.

Darbo vieta Vilnius, Pašilaičių rajonas.

Atlyginimas

500-650 €/mėn. į rankas

UAB „Ignasta“

Pagrindinė įmonės veikla, mažmeninė prekyba maisto produktais, alkoholio ir tabako gaminiais. Įmonėje dirba 55 žmonės. Visada laiku ir atsakingai mokame atlyginimus, priklausomai nuo veiklos rezultatų mokame priedus prie atlyginimų.
informacija apie UAB „Ignasta“
1032 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-860 €
25% uždirba 860-978 €
25% uždirba nuo 978 €