CVB klientas
Daugiau apie įmonę »

Kasininkė/-as

500-700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AUTO LT“

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui ieškome kasininkės/o - pardavėjos/o "Express Pizza" picerijoje Klaipėdoje.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis privalumas, neturite patirties, bet domina ši pozicija, naują darbuotoją apmokinsime.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas,
slenkantį darbo grafiką (galimybę derintis su studijomis ar kitu darbu)

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
Informacija apie UAB „AUTO LT“
917 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 386 €
25% uždirba 386-813 €
25% uždirba 813-1301 €
25% uždirba nuo 1301 €
Vadovas: Tomas Tuskevičius