Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Kauno miesto savivaldybės administracija

Kauno miesto savivaldybės administracijos specialistas

850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Kauno miesto savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

Kauno miesto savivaldybė stiprina savo komandą!
Ieško veiklaus, atidaus ir atsakingo darbuotojo, kuris norėtų prisidėti Kauno miesto savivaldybės administracijos padalinių veiklos.
Kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą iki 2021 m. gruodžio 2 d. adresu; laiško pavadinimas „Dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos darbuotojo pareigų“.
Mes TAU siūlome:
  • Aktyvią ir ambicingą komandą;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir karjeros galimybes;
  • Patrauklią ir dinamišką darbo aplinką.

Reikalavimai darbuotojui

Jei Tau įdomus darbas su dokumentų valdymo sistemomis, dokumentų registravimas, rengimas, saugojimas, kontroliavimas ir siuntimas, įvairių registracijos žurnalų vedimas, priežiūra, · nevargina atsakinėjimas į telefono skambučius ar elektroninius laiškus, nesunku teikti pagalbą vadovui bei vykdyti jo pavestas užduotis, esant poreikiui padėti kolegoms, kad būtų sėkmingai pasiekti padalinio tikslai, taip pat jei turi aukštąjį universitetinį ar koleginį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį dokumentų valdymo srityje – šis darbo pasiūlymas kaip tik tau!

Atlyginimas

850 €/mėn. į rankas

informacija apie Kauno miesto savivaldybės administracija
2543 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
604
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1933 €
25% uždirba 1933-2310 €
25% uždirba 2310-2865 €
25% uždirba nuo 2865 €