Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kelionių ekspresas“
Daugiau apie įmonę »

Kelionių pardavimų komandos vadovas (-ė) Kaune

Kaunas - UAB „Kelionių ekspresas“

Darbo pobūdis

Ieškome naujai buriamos 4-5 kelionių pardavimų agentų komandos vadovo (-ės), kuris bus atsakingas už komandos formavimą, tikslų nustatymą bei motyvavimą.

Iš Jūsų tikimės, kad:
  • Vadovausite kelionių pardavimų agentų komandai ir užtikrinsite jų motyvaciją;
  • Organizuosite pardavimų komandos darbą ir būsite atsakingas už jos rezultatus;
  • Seksite ir analizuosite komandos rezultatus ir ieškosite būdų kaip juos pagerint;
  • Kursite progresyvią darbo atmosferą, kur komandiniai tikslai bus vertinami labiau už asmeninius;
  • Užtikrinsite pastovų pardavimų komandos tobulėjimą.

Reikalavimai

  • Patirtis B2C pardavimų srityje;
  • Sugebėjimas motyvuoti komandą ir kartu džiaugtis rezultatais;
  • Gebėjimas suprasti ir vertinti skirtingas asmenybes ir sukurti visiems tinkamą į rezultatą orientuotą darbo atmosferą;
  • Puikūs komunikaciniai ir prezentavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas formuoti darnią komandą;
  • Gebėjimas pavyzdžiu pagrįsti savo lyderystę komandoje.

Privalumai:
  • Patirtis turizmo srityje;
  • Sėkminga vadovavimo pardavimų komandai patirtis;
  • Derybų patirtis bei gebėjimas suprasti Lietuvos B2C vartotojų poreikius.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą turizmo sektoriuje;
  • Galimybę realizuoti savo gebėjimus ir idėjas;
  • Karjeros galimybes įmonės viduje;
  • Mokymus, seminarus;
  • Informacines ir kitas keliones;

Kelionių Ekspresas, UAB – jaunatviška ir sparčiai auganti kelionių agentūra. Mūsų kolektyvas – draugiškas ir ambicingas. Esame įsitikinę, kad kartu galime daugiau, todėl ieškome Tavęs ir nekantriai laukiame savo kolektyve. Esame pasirengę pasidalinti savo patirtimi, žiniomis bei kokybiško ir įdomaus darbo paslaptimis.

Informacija apie UAB „Kelionių ekspresas“
840 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 737 €
25% uždirba 737-853 €
25% uždirba 853-1049 €
25% uždirba nuo 1049 €
Vadovas: Laima Kazlauskaitė