Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Sikstela“

Kepėjo (-os) „Bandė“ kepyklėlėje

900-1400 €/mėn. Į rankas
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB „Sikstela“

Darbo pobūdis

Kepyklėlėje darbo pradžioje pasiruošiame dienai,
maišome tešlą, o vėliau kepam įvairius konditerijos gaminius.
Stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų pagaminti su meile, skleistų šilumą ir jaukumą.
Jei darbuotojas turi noro tobulėti, o galbūt turi viziją kaip galėtų papildyti mūsų esamą konditeriją, tam bus suteiktos visos galimybės bei sulaukta stipraus palaikymo.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas dirbti komandoje,
Geri bendravimo įgūdžiai,
Noras dirbti ir tobulėti,
Atsakingumas,
Darbštumas,
Punktualumas,
Orientuota (-as) į darbo rezultatus,
Panaši darbo patirtis - privalumas.

Jei komandos narys (-ė) nori tobulėti, įgauti naujų žinių - mes visada skatiname ir išleidžiam į apmokymus (apmokame mokymus).

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo patirties/įgūdžių

Atsinaujinusi kepyklėlė „Bandė“ ieško konditerio(-ės) kepėjo(-s).
Jau ne vienerius metus dirbanti kepyklėlė nusprendė šiemet atsinaujinti ir sustiprinti savo komandą. Iš kepyklėlės pusės bus suteiktos visos sąlygos tobulėti, eksperimentuoti ir klysti. Labai vertiname klaidas, jei darbuotojas padaro klaidą vardan tobulėjimo, tai laikome vienu žingsniu link tobulėjimo. Mūsų tikslas yra, kad kiekvienas klientas galėtų rasti kuo pasmaližiauti, nuo didžiausių klientų iki mažiausių smaližių. Siekiame, kad mūsų produktai suteiktų geras emocijas, o kūną papildytų džiaugsmas ir šiluma.

Jei esi atviras(-a), atsakingas(-a), turi norą tobulėti, sukurti pridėtinę vertę, dirbti stabilioje aplinkoje – kviečiame tapti komandos dalimi!

Telefono numeris:
informacija apie UAB „Sikstela“
2982 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.