Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kardiolitos klinikos“

Kineziterapeutas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Kardiolitos klinikos“

Darbo pobūdis

  • Vesti individualius ir grupinius kineziterapijos užsiėmimus vandenyje ir sausumoje;
  • Kompleksiškai taikyti aktyvias ir pasyvias kineziterapijos, masažo, fizioterapijos priemones;
  • Teikti informaciją pacientams apie teikiamas sveikatinimo paslaugas;
  • Pildyti medicininę dokumentacija;
  • Gebėti dirbti su informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis.

Reikalavimai

  • Turėti kineziterapeuto kvalifikaciją;
  • Turėti ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį sveikatos priežiūros įstaigoje;
  • Išmanyti įvairaus amžiaus žmonių psichosocialinės
elgsenos ypatumus ir sveikos gyvensenos principus;
  • Būti empatišku ir dėmesingu pacientui, būti atsakingu ir gebėti dirbti komandoje;
  • Mokėti anglų kalbą.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių;
  • Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą;
  • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams;
  • +1400 nuostabių profesionalių kolegų visoje Lietuvoje.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Kardiolitos klinikos" teikia profesionalias integruotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, dėmesingai rūpinasi sergančiais ir kuria sveikesnę ateitį kiekvienam. Mes nuolatos mokomės ir esame profesionalai, randame profesionalius sprendimus kiekvienam, esame sąžiningi ir atsakingi, o darbinius santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais, išnaudojame galimybes ir visada reaguojame į klientų (pacientų) poreikius, padedame vienas kitam, suprantame ir laikomės įsipareigojimų kolegoms bei kartu siekiame bendrų tikslų.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Bendrosios medicinos praktika“, įmonės kodas , buveinės adresas: Savanorių pr. 423, 49287 Kaunas, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo pranešime:
informacija apie UAB „Kardiolitos klinikos“
1335 €
Vid. atlyginimas bruto
520
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 77 €
25% uždirba 77-964 €
25% uždirba 964-1864 €
25% uždirba nuo 1864 €