Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Affidea Lietuva“

KINEZITERAPEUTAS (-Ė) | KLAIPĖDA

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Klaipėda - UAB „Affidea Lietuva“

Darbo pobūdis

Augame ir ieškome komandos pastiprinimo!

  • Darbas Vėtrungės klinikos Reabilitacijos skyriuje (Paryžiaus Komunos g. 10a);
  • Darbas pilnu etatu, pamainomis (klinikos darbo laikas I-V 8.00-20.00, šeštadieniai);
  • Individuali ir grupinė kineziterapija vandenyje;
  • Individuali ir grupinė kineziterapija salėje;
  • Informacijos suteikimas pacientams apie skyriuje teikiamas paslaugas;
  • Pacientams suteiktų paslaugų dokumentavimas.

Reikalavimai

  • Kineziterapeuto kvalifikacija;
  • Masažuotojo darbo patirtis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Rusų kalba – privalumas;
  • Atsakingumas ir lankstumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbo aplinką paremta profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
  • Nuolaidas Affidea Lietuva įmonių grupės paslaugoms Jums ir šeimos nariams;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Skiriami papildomi priedai prie atlyginimo.

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 27 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais apsilanko daugiau kaip 272.500 pacientų. Affidea tinklui Lietuvoje priklauso visos „Endemik" klinikos.
informacija apie UAB „Affidea Lietuva“
2340 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
336
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 914 €
25% uždirba 914-1461 €
25% uždirba 1461-2398 €
25% uždirba nuo 2398 €