Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB "Sveikatos gama"
Daugiau apie įmonę »

Kineziterapeutė (-as); Kineziterapeutė-masažuotoja (-as)

Kaunas - MB "Sveikatos gama"

Darbo pobūdis

Ieškome kineziterapeutės (-o) vesti grupinius kineziterapinius užsiėmimus suaugusiems (su 1-2 metų patirtimi).

Taip pat patyrusios kineziterapeutės (-o) vesti individualias konsultacijas, kineziterapines procedūras ar kineziterapeutės-masažistės (-o) atlikti gydomuosius masažus (su 4-5 metų patirtimi) ne pilnam etatui.

Reikalavimai

> Panašaus darbo patirtis;
> Aukštasis išsilavinimas - kineziterapeutės (-o);
> Noras nuolat tobulėti, mokytis ir tapti savo srities profesionalu;
> Energingumas bei pozityvumas;
> Komunikabilumas;
> Atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

> Draugišką kolektyvą;
> Geras sąlygas tobulėti kineziterapijos srityje;
> Lankstų darbo grafiką;
> Esant pageidavimui, galimybė dirbti ne pilnu etatu.

Apsvarstysime visus kandidatus, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame už skirtą laiką kandidatuojant.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Kineziterapijos klinika Kaune.
Informacija apie MB "Sveikatos gama"
5
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Šarūnas Gerulis