MB „Vilniaus oazė“

KINEZITERAPEUTĖ -(AS)/MASAŽUOTOJA (-AS)

650-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Vilniaus oazė“

Mes ieškome TAVĘS!

Prie šaunaus Šeimos Gerovės Centro kolektyvo Vilniuje kviečiame prisijungti KINEZITERAPEUTĘ (-Ą)/ MASAŽUOTOJĄ darbui su vaikais. Neturite patirties? Tikrai ne problema, daug svarbiau jūsų noras tobulėti ir "degančios akys"!
Esi nuolat besišypsanti asmenybė? Tikras geros nuotaikos užtaisas? Supranti vaikų kalbą? Mes ieškome TAVĘS!

Darbo pobūdis:

  • Kūdikių/vaikų kineziterapiniai užsiėmimai - mankštelės, gebėjimas apžiūrėti ir įvertinti kūdikio raumenų tonusą bei funkcinę raidą
  • Kūdikių plukdymas vonelėje, mokėjimas sklandžiai ir informatyviai komunikuoti su mama/tėčiu aptariant mažylio fizinę būklę ir siūlomą veiksmų planą spartesnei funksinei raidai
  • Nedidelių grupių vaikų arba vaikų ir tėvelių užsiėmimai baseine nuotaikingai bei efektyviai organizuojant struktūrizuotą užsiėmimą skatinant fizinės veiklos aktyvumą
  • Darbo valandos: 9 – 20 val. slenkančiu grafiku

Reikalavimai

  • Kinezitarapijos diplomas, tačiau kaip ir minėjome, didelis noras mokytis ir tobulėti daug svarbiau:)
  • Puiki iškalba ir gebėjimas užmegzti šiltą kontaktą su mažyliu bei jo mama/tėčiu
  • Sugebėjimas ramiai ir efektyviai priimti sprendimus stresinėse situacijose
  • Galimybė dirbti vakarais

Mes jums siūlome

  • Dinamišką, įdomų ir visapusiškai atsakingą darbą
  • Laisvę kurti, inicijuoti, daryti įtaką įmonės rezultatams, užimti organizacijoje svarbią rolę
  • Patogiam ir jaukiam darbui sukurtas sąlygas, šiuolaikišką aplinką
  • Dalykišką ir įpareigojančią, bet kartu ir draugišką, laisvą atmosferą

Atlyginimas

650-850 €/mėn. į rankas
Atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo individualių rezultatų.

Šeimos Gerovės Centras - sveikatingumo bei laisvalaikio oazė, pritaikyta išskirtinai šeimai ir jos poreikiams. Itin šiltas baseinas, lavinamieji užsiėmimai bei vaikų gimtadieniai.

Junkis prie mūsų šaunios komandos ir vaikų juokas bus Tavo kasdieninė darbo dalis:)

Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie MB „Vilniaus oazė“
982 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.