Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Kūdikių SPA“

Kineziterapeutės (-o)

850-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Kūdikių SPA“

Darbo pobūdis

Medicinos ir sveikatingumo centras Kūdikių Spa ieško komandos pastiprinimo - kineziterapeutės (-o) - kūdikių/vaikų plukdymo, kūdikių masažo /mankštos, suaugusių masažo specialistės (-o).
Kūdikių plukdymo užsiėmimai, kūdikių masažas - mankštelė, nėščiųjų mankštos vandenyje užsiėmimai (vedama nuo baseino krašto). Masažai suaugusiems, paaugliams. Klientų gerovės užtikrinimas, gebėjimas maloniai aptarnauti klientus, geri bendravimo įgūdžiai.

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto iššsilavinimas, licenzija, masažuotojo spaudas, panašaus darbo patirtis.
Domėjimasis šia sritimi ir tobulinimasis.
Kruopštumas, paslaugumas, atsakingumas, geri bendravimo įgūdžiai ir geranoriškumas dirbti kolektyve.
Galimybė dirbti 0,5 ar 0.25 etato, derinti darbo grafiką su kitu darbu. Galimybė dirbti vakarais ar pasirinktinai pora savaitgalių per mėnesį.
Privalumai - darbo patirtis su kūdikiais/vaikais vandenyje ir salėje.

Jums suteiksime visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje.
Siūlome socialines garantijas, nuolatinį darbą, vidinius mokymus, darbo grafiko derinimą su kitu darbu/studijomis. Konkurencingą darbo užmokestį (valandinis įkainis) priklausomai nuo darbo sutarties pobūdžio.

Atlyginimas

850-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkurencingas atlyginimas priklausomai nuo darbo rezultatų .

Akredituotas medicinos centras .
informacija apie UAB „Kūdikių SPA“
642 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.