UAB "Karalienės Mortos mokykla"
Daugiau apie įmonę »

Klasės kuratorius - mentorius

Vilnius - UAB "Karalienės Mortos mokykla"

Darbo pobūdis

Darbui Vilniuje ieškome
Klasės kuratoriaus- mentoriaus, tikro pašaukimo pedagogo

Laukiame entuziastingo, tvirtų etinių vertybių klasės kuratoriaus- mentoriaus, gebančio bendrauti su paaugliais, juos ugdyti, taikant pozityvios disciplinos principus.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Socialinio pedagogo, mokytojo kvalifikacija
Gera anglų kalba

Privalumai:
Bendravimo įgūdžiai su skirtingų gebėjimų mokiniais
Darbo patirtis su paaugliais

Mes jums siūlome

Neeilinę patirtį vienoje moderniausių Lietuvos mokyklų
Darbą mažose klasėse
Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą
Kūrybišką, atvirą naujovėms aplinką
Entuziastingą, draugišką komandą

Jeigu turite klausimų - tel. + 370 650 23989, Jūratė Sereikienė, KMM pagrindinės mokyklos vadovė
Susidomėjote? CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite

Karalienės Mortos mokykla (www.karalienesmortosmokykla.lt) – pažangiais ugdymo principais dirbanti šiuolaikiška ugdymo įstaiga, veikianti didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Mokykla Lietuvoje akredituota darbui pagal Cambridge ugdymo programą.
Informacija apie UAB "Karalienės Mortos mokykla"
991 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
157
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Austėja Landsbergienė