Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Treniruočių pasaulis“

Klientų aptarnavimo ADMINISTRATORIUS (-Ė)

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Treniruočių pasaulis“

Darbo pobūdis

  • Aptarnauti baseino lankytojus;
  • Dirbti su kasa - prekių/paslaugų pardavimas;
  • Atidaryti ir uždaryti objektą;
  • Supažindinti lankytojus su taisyklėmis;
  • Aprodyti patalpas ir padėti susiorientuoti pirmo apsilankymo metu;
  • Švaros ir baseino taisyklių laikymosi kontrolė;
  • Pagalba mažiesiems lankytojams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bendrauji lietuvių, rusų kalbomis (anglų ir lenkų laikysime privalumu);
  • Gali dirbti kintančiu grafiku;
  • Myli vaikus ir mėgsti bendrauti;
  • Moki dirbti su kasa (arba nori išmokti);
  • Nori dirbti klientų aptarnavimo srityje ir nematai keblumų padėti vaikui užsirišti batą.

  • Atlyginimą priklausantį nuo išdirbtų valandų ir motyvacinės sistemos rezultatų.
  • Smagią kasdienybę ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti ir augti įmonės viduje;
  • Galimybę nemokamai naudotis baseinu.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Treniruočių pasaulis“ tai plečiantis savo veiklą ir paslaugų spektrą (treniruoklių ir grupinių užsiėmimų salės) mokymo plaukti baseinų operatorius „Plaukimo šeima“.
Plačiau:
informacija apie UAB „Treniruočių pasaulis“
2023 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.