Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Klientų aptarnavimo centro vadybininkas (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimo centro vadybininkas (-ė) atsakingas už profesionalų, kokybišką ir operatyvų klientų skambučių ir elektroninių pranešimų priėmimą, apdorojimą bei nukreipimą kitiems įmonės padaliniams;
  • Aptarnauja klientus pagal nustatytus procesus automobilių pardavimo ir serviso aptarnavimo srityse;
  • Suteikia informaciją ir priima užsakymus;
  • Bendradarbiauja su atsakingais darbuotojais ir kitais skyriais.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Ankstesnė klientų aptarnavimo patirtis;
  • Sklandžiai ir taisyklingai kalbėti lietuviškai, aiškiai dėstyti mintis;
  • Turėti stiprius komunikacinius, konfliktinių situacijų valdymo įgūdžius;
  • Puikios kompiuterinės žinios (MS Office), patirtis dirbant su CRM (būtų privalumas);
  • Anglų ir/ar rusų kalbos - privalumas;
  • Pozityvumas, atsakingumas, paslaugumas, gebėjimas suprasti kliento poreikius ir į juos reaguoti;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Visas sąlygas tobulėti ir įgyti norimas kompetencijas;
  • Būti išgirstam ir tinkamai įvertintam;
  • Galimybę dalyvauti įmonės renginiuose ir mokymuose;
  • Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, ambicingame ir tobulėti siekiančiame kolektyve;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą bei puikias darbo sąlygas;

  • Esame įsitikinę, kad darbas Autovici UAB netaps tavo rutina!

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Galite tapti AUTOVICI komandos dalimi, jei Jus domina automobiliai ir veikla automobilių verslo srityje. Esame oficialus „Peugeot“ ir „Opel" atstovas Vilniuje ir Kaune. Automobilių rinka yra neišsemiama ir nuolat besikeičianti. Šiuo metu sparčiai augame ir plečiamės, todėl ieškome komandos pastiprinimo. Jei esate motyvuotas, iniciatyvus ir komunikabilus kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalios komandos.