Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Emporionas“

KLIENTŲ APTARNAVIMO GRUPĖS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Emporionas“

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimo skyriaus vadovo priskirtų užduočių atlikimas;
  • probleminių situacijų sprendimas;
  • vidinių operacijų atlikimas;
  • kiti smulkūs darbai.

Reikalavimai

  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • komunikabilumas;
  • imlumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Privalumai:
  • patirtis klientų aptarnavimo srityse.

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą darbą labai sparčiai augančioje kompanijoje;
  • draugišką ir veržlų kolektyvą;
  • puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

RRR.LT - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir savo sektoriuje lyderiaujanti įmonė, kuri vienija daugiau nei 338 pardavėjų. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką ir didindami vartotojų ratą.
Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti.
informacija apie UAB „Emporionas“
2795 €
Vid. atlyginimas bruto
(100% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.