Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Telenordi"
Daugiau apie įmonę »

Klientų aptarnavimo konsultantas (-ė) darbas naktimis

Vilnius - UAB "Telenordi"

Jūs tikrai įvertinsite darbo Telenordi privalumus:

Lankstus darbo grafikas, profesionalūs apmokymai, šiuolaikiškos, patogios darbo sąlygos, sąžiningas atlygis ir realūs priedai už darbo rezultatus.
Jei tikitės ugdančių vadovų, karjeros galimybių ir naujų žinių bei įgūdžių versle – Telenordi galėtų būti puikus pasirinkimas.
Detaliau Telenordi pasiūlymus aptarsime susitikimo metu.

Užduotys ir atsakomybės:

Visi mes po išsamių apmokymų atsakome į klientų, besikreipiančių telefonu, klausimus, sprendžiame kylančias situacijas, bendraujame su klientais el.paštu ir naudojame internetinių pokalbių svetaines.
Tikslas – laimingas klientas ir Jūsų šypsena. Šiame darbe pardavinėti neteks !

Ko reikia šiam darbui?

Kadangi žadame išmokyti visko, ko reikia, panašaus darbo patirtis nėra būtina, tačiau svarbu, kad laisvai bendrautumėte lietuvių ir užsienio kalbomis: rusų ir anglų kalbomis.
Tikimės, kad bendravimas Jus tik džiugina, esate linkęs padėti žmonėms, vertinate pozityvią aplinką ir pats būnate gerai nusiteikęs. Neabejojame, kad esate atsakingas, mandagus žmogus, dirbate kompiuteriu.
Jei turite panašaus darbo patirties, vertinsime tai kaip privalumą.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) iki 2017 m. gruodžio 12 d.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik kandidatus, mūsų manymu, geriausiai atitinkančius lūkesčius.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Telenordi"

UAB "Telenordi"

UAB "Telenordi" įsteigta 2009 m., šiuo metu yra vienas iš Lietuvos rinkos lyderių kontaktų centro paslaugų srityje. Šiuo metu turime virš 70 darbuotojų, kurie stengiasi prisidėti prie geresnio mūsų klientų aptarnavimo, naujų pardavimų, efektyvesnių vidinių procesų. TELENORDI dirba pagal aukštus veiklos standartus, turi kompetetingą personalą, pažangią techninę bazę, orientuota į ilgalaikės vertės kūrimą mūsų klientams, partnerišką bendradarbiavimą. Ženklus klientų skaičius, iš kurių nemažai dalis yra Baltijos šalių rinkų lyderiai, tai patvirtina savo lojalumu. Vertiname tai ir saugome klientų pasitikėjimą. Įmonė turi nepriekaištingą reputaciją darbo rinkoje.
Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje ir pasižiūrėti tai ką siūlome savo būsimiems kolegoms: www.telenordi.lt/lt/apie-telenordi/karjera
Informacija apie UAB "Telenordi"
1508 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laurynas Savickas

Panašūs skelbimai: