Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Klientų aptarnavimo - siuntų administravimo vadybininkas- (ė) 0.5 etato

300-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Prekių surinkimas pagal numatytą poreikį;
  • Siuntų atidavimas klientams;
  • Darbo grafikas (2 pilnos darbo dienos ir 1 pusdienis per savaitę)
  • Darbas kompiuteriu;
  • Gautų užsakymų administravimas ir vykdymas;
  • Užklausų atsakymas Pirkeu sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas/Studentas
  • Panaši darbo patirtis (Privalumas);
  • Atsakingumas;
  • Klientų aptarnavimo patirtis
  • Pareigingumas;
  • Kruopštumas;
  • Sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

300-600 €/mėn. į rankas

UAB „Pigu perku group“

UAB Pigu perku group mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje www.pirkeu.lt, Latvijoje www.perceu.lv ir Estijoje www.OstaEU.ee .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1109 €
25% uždirba 1109-1396 €
25% uždirba nuo 1396 €