Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
HOLECTRON

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) ANGLŲ KALBA

900-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • Nuolatinė komunikacija su esamais klientais (jokių šaltų skambučių);
  • Klientų poreikių analizė ir vertinimas, konsultavimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Užsakymų derinimas;
  • Įmonės reprezentavimas ir ilgalaikių santykių kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalbos žinios (ne mažiau nei C1 raštu ir žodžiu);
  • Labai geri organizaciniai įgūdžiai;
  • Pareigingumas, atsakingumas;
  • Noras gilintis į technines produkto charakteristikas.

  • Įdomų darbą veržlioje kompanijoje, kuri nuolat auga ir tobulėja;
  • Didelį savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką;
  • Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Nuolatinį užsienio kalbų įgūdžių tobulinimą, dirbant su užsienio klientais;
  • Darbą entuziastingame kolektyve, geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Konkretus bazinis darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį. Taip pat mokami priedai už pasiektus rezultatus.
HOLECTRON

HOLECTRON

"HOLECTRON” – viena iš lyderiaujančių LED apšvietimo gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produkciją eksportuojanti į JAV, Vidurio rytų valstybes bei Europos šalis. Mūsų tikslas – kurti tvarų, aplinką tausojantį LED apšvietimą.

Mūsų komanda – tai ambicingi profesionalai kuriantys, gaminantys ir parduodantys modernius, ilgaamžius, draugiškus aplinkai ir žmogui LED šviestuvus. Siekiame suburti geriausius ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių, kuriems patiktų dirbi kompanijoje, orientuotoje į tvarumą ir naujausias technologijas.

„HOLECTRON” – tai UAB „ZAP grupės“ prekinis ženklas, stipriausiai augantis tarp Baltijos šalių LED gamintojų. Nori augti kartu? – Prisijunk!