Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) danų kalba

750-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
SUPERDARBDAVYS 2019 II vieta paslaugų kategorijoje

Apie poziciją:

Ar yra tekę skambinti ar rašyti el. laišką į klientų aptarnavimo liniją neradus informacijos ar iškilus klausimui? Gavai profesionalų atsakymą ir likai patenkintas specialisto (-ės) darbu? Tu irgi gali būti tas nuostabus, visus atsakymus turintis, specialistas (-ė) - tapk juo pas mus!

Startas - spalio 5 dieną!

Siūlome tau:

  • Kasdien gerinti savo danų ir anglų kalbos žinias, nes dirbsi abejomis kalbomis
  • Sužinoti daugiau apie finansų sritį
  • Lankstų darbo grafiką, skyriaus darbo laikas I - VII, nuo 09:00 iki 21:00 val.
  • Darbą pilnu etatu
  • Sveikatos draudimą
  • Dviejų savaičių komandiruotę į Latviją!

Laukiame tavęs, jei:

  • Turi danų (B2 lygis) ir anglų (B2 lygis) kalbų įgūdžius
  • Nori mokytis ir tobulėti kartu su komanda
  • Esi pasirengęs naujiems išsūkiams!

Suaplikavę į šią poziciją pasitikrinkite savo el.paštą, ten jūsų lauks trumpi testai, kuriuos atlikę galėsite sužinoti šiek tiek daugiau apie save! Apie kitą atrankos etapą informuosime tik atrinktus kandidatus.DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus vienerius metus nuo kandidatavimo į šią poziciją dienos. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo. Kandidatui nesutinkant su vienerių metų duomenų saugojimo terminu, jis (ji) privalo informuoti Transcom Worldwide Vilnius personalo skyrių el. pašto adresu: nurodant pageidaujamą asmeninių duomenų saugojimo terminą.

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. į rankas
SUPERDARBDAVYS 2019
II vieta paslaugų kategorijoje

UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba beveik 26 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien.
Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas: lt.transcom.com/lt/careers
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
768
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.